Який вигляд має школа в селі Давидів Брід на Херсонщині?

3 недели назад 0

Школа, яка розташована в селі Давидів Брід Бериславського району Херсонської області повністю знищена.

Про це повідомив та фото заступник голови Херсонської ОВА Володимир Клюцевський. Фото зі сторінки Володимира Клюцевського За його словами, навчальний заклад російська армія захопила у березні 2022 року. Фото зі сторінки Володимира Клюцевського “Після відходу російські військові вирішили «замести» сліди свого командного пункту з катівнями”, – написав Клюцевський. Фото зі сторінки Володимира Клюцевського Також він додав, що донині під завалами є ще багато свідчень перебування там російських окупантів. Декілька експонатів планують передати до музею сучасної війни. Фото зі сторінки Володимира Клюцевського На фото видно, що немає даху та вцілілих вікон. В одному місці повністю зруйнована стіна та перекриття між поверхами. Фото зі сторінки Володимира Клюцевського Крім того, на подвір'ї лежить пошкоджений шкільний автобус.

  • Давидів Брід – село у Великоолександрівській селищній громаді Бериславського району Херсонської області.
  • Населений пункт російські військові окупували в ніч з 12 на 13 березня. Остаточно Давидів Брід вдалося звільнити від російських окупантів 4 жовтня 2022 року.
  • Станом на 6 грудня 2023 року, на деокупованій території Херсонської області було пошкоджено 115 закладів дошкільної освіти, із них 19 зруйновано, та 168 закладів загальної середньої освіти, із них 30 зруйновано.