Іноземець влаштував бешкет у центрі Херсона

2 года назад 0

У історичному центрі Херсона до нестями п’яний наймач одного з приватних будинків чіплявся до сусідів із незрозумілими претензіями, влаштував із ними гучну сварку. Сусіди викликали правоохоронців. Ситуація знайома і нічого незвичайного у ній не було б, якби не одне «але».

— Коли порушника громадського порядку запросили до управління поліції, й перевірили його документи, він виявився громадянином Туреччини. Іноземець ще й значно перевищив встановлений законом термін перебування в Україні – мав уже давно самостійно покинути її межі, але цього не зробив. Тому на нього склали адміністративний протокол, і передали приїжджого співробітникам міграційної служби, — повідомив начальник Херсонського райуправління Національної поліції, полковник Олександр Говорун.

У прес-службі управління ДМС Херсонщини підтвердили: громадянин Туреччини знаходиться в Україні ще з 2016 року. Всі терміни його перебування тут на законній підставі минули, але додому він так і не повернувся. Тепер йому в цьому допоможуть: згідно рішення суду, приїжджого відправили до пункту тимчасового перебування іноземців на Миколаївщині. А потім депортують на батьківщину.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Фото надане прес-службою УДМС Херсонщини.