![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/11/5e3848320b60dc5358afe3359d047247-749x450.jpg)
Жителя Херсонщини пограбували посеред вулиці
7 лет назад 0
В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини о першої години ночі звернувся 36-річний житель Білозерського району. Чоловік розповів, що близько 18:00 в селищі Комишани двоє невідомих чоловиків із застосуванням фізічної сили заволоділи у заявника гаманцем, мобільним телефоном «Huawey 750» та обручкою. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Проводиться перевірка.
Відділ комунікації поліції Херсонської області