![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/05/d6d8fad3332546b96b3b114c54ed3169-667x450.jpg)
Каховські рятувальники прибрали дерево, що впало на дорогу
5 лет назад 0
5 травня в обідній час у м. Каховка по вул. Пушкіна сильним вітром повалило дерево, що впало на проїжджу частину та перекрило вихід з під’їзду мешканцям багатоквартирного будинку. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
За вказаною адресою виїхало чергове відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники за допомогою бензопили розпиляли дерево і прибрали його з проїжджої частини.