![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/09/0aa9e88744e8b4c322ebe48691d19cc1-735x450.jpg)
Каховські рятувальники прибрали з проїжджої частини повалене дерево
5 лет назад 0
10 вересня о 15:27 до Каховської Служби «101» за допомогою звернулися з місцевого відділу нацполіції. Як стало відомо на проїжджій частині по вул. Панкеєвській впало дерево, що перекрило дорожній рух. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
На місце виклику прибув черговий розрахунок 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники за допомогою бензопили розпиляли повалене дерево, таким чином поновивши рух транспорту.