Мобілізований на ТОТ українець вбив 6 російських загарбників, які обстрілювали мирних мешканців Херсона

3 недели назад 0

На тимчасово окупованих територіях окупанти мобілізували місцевого мешканця. Він після отримання зброї розстріляв шістьох російських бойовиків.
Про це Центр національного спротиву. Зазначається, що розстріляні окупанти служили в артилерії й обстрілювали мирних мешканців Херсона. Потрапивши до них на службу місцевий мешканець ліквідував ворога й покинув місце служби.
“Наразі окупанти намагаються марно розшукати підозрюваного. Водночас місцеві фейкові військкомати призупинили мобілізаційну кампанію в регіоні”,  — інформує Нацспротив.
Відомо, що стрілець – 50-річний українець Юрій Галушко. Вчора він розстріляв командирів 10-го танкового полку ЗС РФ, після чого втік у невідомому напрямку. Окупанти запровадили план “Перехоплення”, який поки результатів не дав.
У суботу, 4 червня, пропагандистські канали стверджували, що чоловіка було мобілізовано нібито з колонії наприкінці лютого 2024 року. Тобто він прослужив у окупантів лише місяць. Зважаючи на все, напад був спланований.
Відразу кілька Z-каналів запевняють, що стрілець був “місцевим” із окупованих територій, пише 
“Після приходу РФ підписав контракт і вступив до лав ЗС Росії. Потім розстріляв шість своїх товаришів по службі, включаючи свого командира. Після цього зробив ще контрольні постріли в голову і серце, а потім втік” , — повідомили пропагандисти.
Це підтвердив інший ресурс. “Короче, цей тип був місцевим, з “звільнених” територій. Його взяли на службу через брак бажаючих людей з нашого боку… Закинули в артилерію у взвод управління. Вночі зайшов як свій у ролі радіотелефоніста. Попрацював. Вичекав момент і почав шмаляти у сплячих хлопців… Пригріли змію”, — написав Z-канал.