На блокпосту між Херсоном та Олешками військові РФ викрали фермера

12 месяцев назад 0

На блокпосту біля кафе "Наїрі", яке розташоване на Антонівському мосту у Херсоні, 14 червня російські військові забрали місцевого фермера Віктора Гордейчука. Про це повідомила його дружина. Її офіційне звернення  на своїй сторінці Олешківський міський голова Євген Рищук.

Жінка розповіла, що вони з чоловіком поверталися додому з Херсона, пройшли перевірку, в багажнику машини везли хімікати для обробітку землі.

"Військові цікавилися яким видом діяльності займається мій чоловік. Почувши у відповідь, що підприємницькою діяльністю, фермерським господарством, вони забрали документи чоловіка, і тримали його на посту близько двох годин. В цей час перерили машину, наші телефони та навіть жіночу сумочку. Через хвилин 20 це знову повторилося. Невідомо що шукали, бо нічого не знайшли", — каже дружина Гордейчука.

Далі, за її словами, з боку Херсоні приїхала машина з людьми у масках, забрали із собою Гордейчука та повезли у місто.

Я звернулася до воєнної комендатури, написала заяву, але ніякої відповіді, крім "ожидайте" не отримала.Зауважу, що ніякою незаконною діяльність Віктор не займався. Постійно підтримує та допомагає всім, хто цього потребує" , — каже його дружина.

Жінка звернулася до Міжнародного Червоного Хреста з проханням втрутитися в ситуацію і сприяти звільненню її чоловіка. Що відомо:

  • Віктор Борисович Гордейчук , 1988 р.н, 2021 року обраний депутатом Бехтерської територіальної громади
  • З 2016 по 2021 рік, був сільським головою с.Збур'ївка Голопристанського району.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.