![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/12/ab267f844b53871f1bd88d3f73f64c2b-750x450.jpg)
На Херсонщині компанія дітей заради забавки пошкодила меморіал
3 года назад 0
У селі Товарівка Дар’ївської територіальної громади побушували неповнолітні вандали. Від нічого робити компанія дітей по 12 років пошкодила меморіал загиблим у Другій світовій війні. З пам’ятника зірвали частину кам’яних плит, зачепивши й ті, на яких викарбовано прізвища загиблих визволителів. На монументі в сільраді недорахувалися семи секцій. Фрагменти лежали долі, розбиті.
Особи «крушителів» допоміг встановити інспектор з безпеки громадського порядку. Поліцейським діти розповіли, що пошкодили меморіал заради забавки.
І оскільки порушники ще не досягли віку, коли настає бодай адміністративна відповідальність, за їхню витівку заплатять батьки. Протокол за невиконання обов’язків у вихованні дітей передбачає штраф. Очевидно, родинам вандалів доведеться витратитися й на ремонт сільського монументу.
Марина САВЧЕНКО.