На Херсонщині невідомі викрали автомобіль ЗСУ

3 недели назад 0

В Бериславському районі Херсонської області невідомі викрали автомобіль ЗСУ. Про ц редакція 368.media   дізналася з кримінальної справи ч. 4 ст. 410 КК.

Командир взводу 4-ї зенітної кулеметної роти заявив у поліцію, що 13 травня вночі на відрізку автодороги між селами Давидів Брід та Мала Олександрівка  троє невідомих осіб на автомобілі марки «Мітсубісі» чорного кольору (реєстраційний знак на чорному фоні), будучи обізнаними про приналежність автомобіля Збройним Силам України, шляхом буксирування, викрали автомобіль «Форд Рейнджер» матово-зеленого кольору, який є військовим майном та перебуває на балансі військової частини. В салоні авто знаходилася вогнепальна зброя капітана та військовий квиток з телефоном.

В ході огляду місця події, що проводився за адресою: Херсонська область Бериславський район на відкритій ділянці автодороги Т2207 сполученням Високопілля-Велика Олександрівка-Берислав було виявлено та вилучено фрагмент буксирувального тросу темно синього кольор. Крадії встановлються.