На Херсонщині під слідством опинився підрядник «Великого будівництва»

2 года назад 0

Про підозру повідомлено керівнику товариства з обмеженою  відповідальністю, яке займалося дорожнім ремонтом. 49-річному чоловікові інкримінують заволодіння коштами в особливо великих розмірах та видачу завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191,  ч. 1 ст. 366 ККУ). Уклавши договір з ДУ «Місцеві дороги Херсонщини», підрядник з Нікополя  зобов’язався капітально відремонтувати частину автошляху місцевого значення «Нижні Торгаї — Агаймани». Роботи фінансувалися в межах Національної програми Президента України «Велике будівництво». Але дорогу так і недоремонтували. Підрядник привласнив майже 2 мільйонів гривень.

«Службовець достовірно знаючи, що роботи фактично не виконані, вніс завідомо неправдиві відомості до акту приймання будівельних робіт про їх нібито виконання, чим завищив обсяги робіт та їх вартість. У результаті цього, посадовець, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, заволодів коштами на суму понад 1,9 млн грн», — повідомили в Херсонській обласній прокуратурі.

У поліції зазначили, що махінації на ремонті дороги підтверджуються результатами судової будівельно-технічної експертизи, яку провело Миколаївське відділення Одеського науково-дослідного інституту судових екмпертиз Міністерства юстиції України. Найближчим часом суд обере підозрюваному запобіжний захід. Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУНП в Херсонській області.

Марина САВЧЕНКО.