На Херсонщині поліцейські надали домедичну допомогу двом цивільним, які потрапили під ракетний російський обстріл

4 месяца назад 0

Подія сталася у Херсонському районі. Вчора, 27 грудня, обласний центр та передмістя перебували під масованим вогнем російської армії. Окупанти гатили з усього виду озброєння. Під ракетну атаку потрапив автомобіль із цивільними. Якби не вчасні дії поліцейських, один із поранених міг загинути від крововтрати.

Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.

Допомогу постраждалим надали працівники Скадовського районного відділу поліції. Майор поліції Володимир згадує, що після ракетної атаки до них під’їхав автомобіль із двома пораненими. Люди пояснили, що потрапили під російську атаку і, не зупиняючись, на пошкодженому автомобілі дісталися найближчого місця, де перебували поліцейські.

У чоловіків були сильно посічені руки, один з них стікав кров’ю, була пошкоджена артерія. Поліцейські викликали «швидку», а до прибуття медиків наклали кровоспинні турнікети та зупинили кровотечі. Коли лікарі прибули на місце та оглянули потерпілих, то зазначили, що поліцейські вчасно і правильно надали домедичну допомогу. Поранених доправили в лікарню, бажаємо їм якнайшвидшого одужання.