На Херсонщині поліцейські врятували дітей від батька-дебошира

4 года назад 0

Аби потрапити у квартиру, з якої лунали крики і плач дітей, правоохоронцям довелося демонтувати вхідні двері.

Наразі діти перебувають у притулку.

До Херсонського відділу поліції надійшов виклик про сімейну сварку. Жінка повідомила, що у сусідній квартирі плачуть діти.

На виклик прибула мобільна група поліції з протидії домашньому насильству. Сварка в квартирі тривала, однак вхідні двері ніхто не відчиняв.

Відтак, враховуючи, що у помешканні перебували неповнолітні діти, правоохоронці викликали рятувальників для демонтажу дверей.

При появі поліцейських нетверезий дебошир вибіг на балкон та намагався вистрибнути з сьомого поверху. Однак він зачепився одягом за конструктивні елементи балкону. Чоловік продовжував вести себе агресивно. Поліцейські розпочали перемовини з ним та, скориставшись моментом, зняли його з балкону.

З’ясувалося, що батько чотирьох дітей спочатку побив дружину, а потім почав бити 14-річну дочку. Матір у цей момент теж була напідпитку. Неповнолітні проживали в антисанітарних умовах, тож нині діти перебувають у притулку.

Відносно матері поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Водночас кривднику за вчинення насильства в сім’ї загрожує кримінальна відповідальність. Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Управління комунікації Національної поліції України