На Херсонщині судитимуть матроса, який оприлюднив інформацію про розташування підрозділів ЗСУ

3 недели назад 0

На Херсонщині судитимуть військовослужбовця, який несанкціоновано поширив інформацію про переміщення, рух та розташування ЗСУ.

Встановлено, що на початку січня 2024 року, матрос, перебуваючи в районі виконання бойових завдань Херсонської області, розповсюдив в месенджерах «Instagram» та «Telegram» інформацію щодо конкретних місць евакуації поранених військовослужбовців ЗС України. Розповсюджена інформація дозволяла ідентифікувати місцевість.

«Тим самим він незаконно поширив інформацію про місця розташування, переміщення та рух підрозділів Збройних Сил України, не маючи на те відповідного дозволу від безпосереднього командування, що поставило під загрозу життя та здоров’я особового складу підрозділу Збройних Сил України» , – зазначили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону.

За процесуального керівництва прокурорів Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно військовослужбовця-контрактника за фактом несанкціонованого поширення інформації про переміщення, рух та розташування Збройних Сил України (ч. 2 ст. 114-2 КК України).