На Херсонщині за час операції «Зброя та вибухівка» поліцейські вилучили майже 2000 набоїв

7 лет назад 0

На Херсонщині триває операція "Зброя та вибухівка". Метою заходів є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, виявлення, перекриття каналів їх надходження в злочинне середовище.

За час проведення заходів працівники поліції відкрили 63 кримінальні провадження за ст.263 Кримінального кодексу України "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами", вилучили майже 2000 набоїв (переважно до нарізної зброї), 15 гранат, 725 грамів вибухових сумішей, 1 саморобний вибуховий пристрій, 1 протипіхотну міну, обрізи мисливських рушниць, 16 пістолетів та револьверів, 3 гвинтівки (1 снайперську), 3 автомати. Крім того, громадяни добровільно здали 12 одиниць зброї та 185 набоїв.

Поліція просить громадян, які володіють інформацією про осіб, які можуть бути причетними до незаконного зберігання зброї, боєприпасів чи вибухівки терміново повідомляти за номером "102". Нагадуємо, що громадяни, які добровільно здають зброю, боєприпаси і вибухові матеріали, що зберігаються у них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Відділ комунікації поліції Херсонської області