На Херсонщині задоволено майже 3,7 тис. клопотань учасників АТО про виділення земельних ділянок

5 лет назад 0

За результатами розгляду 3690 клопотань, що надійшли від учасників антитерористичної операції щодо виділення земель сільськогосподарського призначення державної власності, в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області були видані накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність 4,54 тис. га землі.

Найбільше дозволів на розробку проектної документації надано на земельні ділянки у Каховському – 710 на площу 1,18 тис. га, Білозерському – 360 на площу 358,4 га та Олешківському – 329 на площу 287,9 га, районах.

На підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою у власність учасникам АТО передано 1693 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 2,68 тис. га. Найбільше – знову ж таки, у Каховському – 321 (577,6 га), Білозерському районі – 189 (230,558 га) та Олешківському – 188 (158,1 га) районах.

Інформація про земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, зарезервовані для задоволення потреб учасників АТО на території Херсонської області, розміщена на офіційному сайті Головного управління у розділі «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ
Держгеокадастру у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.