Найближчі два дні на Землі пройде потужна магнітна буря, яка може вплинути на здоров’я

2 недели назад 0

На Землі 4 та 5 червня очікуються магнітні бурі. Вони викликані активністю Сонця.
Відхилення магнітного поля Землі від норми вимірюється К-індексом. Це шкала від 0 до 9, що відбиває ступінь зміни магнітної індукції. Попри те, що К-індекс "5", який присвоєно нинішній магнітній бурі, знаходиться в середині вимірювальної шкали, такі коливання вважаються досить сильними.
Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США повідомив, що магнітна буря продовжиться на нашій планеті сьогодні та завтра (4 та 5 червня).
Метеочутливі люди можуть у ці дні відчувати слабкість, ломоту у суглобах, нудоту. У них може порушитись сон. Насамперед це стосується вагітних і людей похилого віку, особливо якщо у них є хронічні захворювання.
Відзначимо, що магнітні бурі впливають не лише на здоров'я, а й на настрій. Метеочутливі люди можуть стати дратівливішими.
Уберегтися від магнітного поля Землі ніяк не можна, але можна скористатися порадами медиків. Вони рекомендують перейти з жирної їжі на здорову в ці дні, регулярно провітрювати житлове приміщення і по можливості більше часу проводити на повітрі.
Від алкоголю та нікотину лікарі також радять утриматися, доки магнітне поле нашої планети не повернеться у свій нормальний стан.
Це не остання магнітна буря, на яку чекає Земля в червні. У середині місяця очікується 4-денний цикл від 4 до 6 балів за К-індексом.