Небезпечна кава та спеції на Миколаївщині й Херсонщині — поліція накрила чергових бізнесменів

2 недели назад 0

Поліцейські викрили горе-бізнесменів, які виробляли контрафактні харчові продукти відомих брендів. Ділки організували повний цикл виготовлення товарів з низькоякісної сировини та збували на території Миколаївщини й Херсонщини. 

Про це повідомляє пресслужба .

Деталі злочину Угрупування виготовляло підпільні каву, спеції та інші продукти харчування. Усього викрито п'ятьох учасників, і у кожного була своя роль — вони були задіяні у процесах виготовлення, пакування, зберігання, транспортування та збуту контрафакту. Продукцію збували оптом в інтернеті та на ринках Миколаївської і Херсонської областей. Аби заохотити клієнтів спільники розсилали пробні зразки потенційним замовникам поштою. Група отримувала дохід близько мільйона гривень на місяць від такої діяльності. Під час обшуків на складах, підпільних виробництвах і торгових точках було вилучено лінію виробництва та контрафактну продукцію на суму 4,5 мільйона гривень.

Що загрожує П’ятьом учасникам злочинної групи повідомили про підозри за ч. 3 ст. 229 ККУ — незаконне використання знака для товарів і послуг організованою групою, що завдало збитків в особливо великих розмірах. Їм загрожує  штраф у розмірі до 255 000 гривень.