Окупаційна влада могла сама підірвати виборчі дільниці у Новій Каховці, — мер міста

2 месяца назад 0

У Новій Каховці вдарили по двох виборчих дільницях. Хто це зробив — чи партизани, чи окупанти — поки достеменно невідомо, однак це точно присвячено до голосування за президента РФ, що саме цього тижня розпочалось на окупованих територіях. 

Про це Новини.LIVE розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. 

Удари по виборчих дільницях в Новій КаховціВибухи в місті пролунали вранці 27 лютого. Прилетіло по двох виборчих дільницях. Перша — це відомий на всю Україну ЦНАП, що побудували за "Великого будівництва". Другий — колишнє приміщення "Ощадбанку" в мікрорайоні Сокіл. 

"В останній період і те, і інше приміщення використовували як територіальні виборчі комісії, місце, де відбувається голосування. Відбулися незначні такі руйнації, але вони відбулися" , — розповів Володимир Коваленко.

Це повʼязують із початком активної фази виборів президента Росії. Так зване передвиборче голосування розпочалося в неділю, 25 лютого.

При цьому з 13 лютого в ЦНАПі людей не приймали через перебої зі світлом. Окрім виборчої дільниці це також був пункт видачі соціальної допомоги від Росії. 

"Хто це зробив — я не знаю. Але в будь-якому випадку я знаю, що ворогу там спокою не може бути ні за яких обставин" , — сказав мер міста.

За вибухами може стояти як рух опору, так і місцева окупаційна влада. 

Підозріло, на думку мера, що дуже швидко зʼявилися фото наслідків, а самі будівлі пошкоджені не надто сильно. Тож обидва варіанти можливі. 

"Якщо зробили одні, то це щоб упередити. Якщо зробили інші, то щоб показати картинку" , — вважає пан Коваленко.