Окупаційний «очільник» Херсонської області Сальдо зустрівся з воєнною злочинницею Львовою-Бєловою

1 месяц назад 0

Окупаційний «очільник» Херсонської області, колаборант  Володимир Сальдо разом з російським сенатором  Константіном Басюком зустрілись з російською воєнною злочинницею, Уповноваженою з прав дітей при президентові РФ  Марією Львовою-Бєловою

Про це повідомили окупаційні органи влади. 

В ході наради колаборант, окупанти та військова злочинниця обговорили створення посади так званого дитячого омбудсмена, який начебто буде «захищати» права дітей в Херсонській області. Також загарбники обговорили координацію та супровід усіх проєктів, пов'язаних з дитинством та опікунством. 

В тому числі росіяни планують відкривати на окупованому лівому березі області так звані дитячі соціальні заклади. В один з них, у селі  Воскресенське Генічеського району, який окупанти готують до відкриття найближчого часу, хочуть завезти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зазначається, що росіяни вивезли дітей з Херсонського будинку дитини ще під час окупації міста, у вересні 2022 до Криму у спеціалізовану дитячу установу. Тепер, такі установи вони планують відкривати й на окупованій частині області. 

Довідково. Марія Львова-Бєлова — російський державна, політична і громадська діячка. Уповноважена при президентові РФ з прав дитини. Обвинувачувана воєнна злочинниця за викрадення українських дітей для їх примусової русифікації. У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Львової-Бєлової, разом із Владіміром Путіним, підозрюваної в незаконній депортації українських дітей під час російського вторгнення в Україну. За підтримку російської війни проти України, депортацію десятків тисяч українських дітей до Росії перебуває під санкціями Європейського Союзу, США, Великої Британії, Австралії, Канади, Швейцарії, Японії. 

Нагадаємо, ми писали про те, що за інформацією від українського підпілля на окупованих територіях почастішали випадки, коли у школах-інтернатах проводяться пропагандистські зустрічі зі співробітниками Міністерства внутрішніх справ Росії. Окупаційні силовики агітують дітей у майбутньому вступати у профільні освітні заклади російського МВС або ще простіше — без спеціальної освіти йти служити у окупаційних адміністраціях «поліцаями» відразу після закінчення школи.