Окупанти прицільно б’ють по медичних та гуманітарних закладах на Херсонщині — Батрак

2 месяца назад 0

Російські окупанти навмисно цілять по гуманітарних штабах, пунктах незламності та медичних закладах на Херсонщині. Влучання у ці об’єкти аж ніяк не можна вважати випадковими.

Про це повідомив кореспондент  у Херсоні  Михайло Батрак .

Російська армія вдень 20 грудня з безпілотника атакувала пересувний медичний пункт у Станіславській громаді. Внаслідок обстрілу пошкоджений генератор та знищений кондиціонер. Постраждалих серед цивільних немає.

«Можна сказати, що це була їхня (окупантів — ред.) ціль. Вчора, наприклад, вони скинули вибухівку в Бериславському району на пункт незламності. Втім, і до цього окупанти обстрілювали пункти незламності, гуманітарні штаби. Можна сказати, що для них це вже стали звичні цілі, вони намагаються позбавити херсонців більш-менш нормального життя», — зазначив кореспондент.

Він підкреслив, що удар дроном по пересувному медичному пункту не можна сприймати як випадковість, адже оператор бачить, куди він цілить.

«Приблизно тиждень тому у Бериславській громаді їхала машина швидкої допомоги, і прямо з безпілотника окупанти скинули вибухівку на неї. Отже, випадковістю це назвати не можна, це вже далеко не перший раз» , — сказав Михайло Батрак.

Він також повідомив, що і Херсон був під ударом ворога «і вдень, і вночі». Так, зранку росіяни обстріляли центральну частину міста, пошкодивши чимало приватних будинків, обійшлося без жертв.