Окупанти затримали на лівобережжі Херсонщини чергового українського “шпигуна”

3 недели назад 0

На лівобережжі Херсонської області триває “охота на відьом”, а точніше “шпигунів”. Раз по раз окупанти розповідають про розсекречення чергового сільського розвідника та звинувачують його у співпраці з українськими або західними спецслужбами. Цього разу за нібито передачу координат військових РФ затримали жителя села Новомиколаївка Скадовського району.

Про це повідомляють кореспонденти  з посиланням на російські джерела.

Встановлено, що у період з березня 2022 по січень 2023 року за завданням спецслужб України фігурант здійснював збір та передачу представникам СБУ відомостей про місця зосередження військовослужбовців, озброєння та військової техніки підрозділів Збройних сил РФ з метою зриву виконання завдань російських військових у рамках спеціальної військової операції”, – йдеться у повідомленні.

Звичайно, скоріш за все, “шпигун” є простим селянином, який чимось розгнівав окупаційну владу. Такі “затримання розвідників” росіяни проводять періодично для того, щоб залякати місцеве населення. Наприклад, у лютому так званий “губернатор” Херсонщини Володимир Сальдо , який виявився проукраїнським місцевим жителем.