П’яний дебош в Олешках: мер розповів, як росіяни знущаються над людьми

9 месяцев назад 0

Який вигляд мають окуповані Олешки на Херсонщині.

В окупованих Олешках на Херсонщині росіяни влаштовують "п’яний дебош", розкрадаючи магазини з алкоголем і потім обстрілюючи місто з мінометів. 

Таку інформацію нам ексклюзивно підтвердив мер Олешок Євген Рищук. 

з власних джерел на тимчасово окупованій Херсонщині стало відомо, що в Олешках росіяни, попри заборону на вживання алкоголю, напиваються і обстрілюють місто. Зокрема, кидають гранати в житлові під‘їзди.

Цю інформацію ми також уточнили в мера міста. 

"Все це було не вчора і не позавчора. Це все було останні пів року і навіть більше, коли почалися активні бойові дії. Алкоголя там валом у  них, грабують торгові точки. Не перший раз кажу, що ставлять міномети на березі річки і направляють на місто, знущаються над людьми" , — сказав Рищук.  Який вигляд мають окуповані Олешки на Херсонщині. Фото: джерело Новини.LIVE
Також він додав, що у місті було спокійніше, коли росіяни вважали його своїм назавжди і думали, що будуть там жити. Як тільки вони зрозуміли, що це сіра зона і зона бойових дій, тоді їх нічого не зупиняло. 

"Вони всі приїжджають у місто з надією, що вони щось додому передадуть. Тому грабують все. Квартири, де ніхто не живе, всі відкриті. В деяких росіяни живуть, а деякі розграбували і вивезли" , — додав мер Олешок. 

Нагадаємо, наприкінці вересня в РФ відзначили першу річницю "приєднання нових регіонів". Саме так російська пропаганда називає незаконну анексію частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.