Під Херсоном зник художник В’ячеслав Машницький

1 месяц назад 0

Під Херсоном зник художник В’ячеслав Машницький.
Про це повідомив його друг Олександр Євстаф’єв.
За словами Олександра, востаннє Машницького бачили на його дачі на Великому Потьомкінському острові.
“Сьогодні на дачній ділянці В’ячеслава були знайдені сліди крові, сліди крові на одязі, верхній одяг, перевернутий стіл, факт пропажі човна марки Дніпро та двигуна до човна марки Сузукі. Більше фактів повідомити не можу… Прошу відгукнутися тих, хто щось бачив чи знає… дякую за допомогу та розуміння… якщо будуть новини, повідомимо окремо”. – прокоментував під публікацією Олександр.
Машницький – український художник, відео-художник, автор об’єктів та інсталяцій, куратор. Член Національної спілки художників України (з 1994).
Народився в Херсоні. Закінчив Одеське державне художнє училище ім. М. Грекова (1984), де навчався у Г. Павлюка; та Київський державний художній інститут (нині НАОМА, у 1992), у В. Шаталіна.
Викладав малювання в дитячій художній школі №8 в Києві (1993–1995).
Працював художником-дизайнером в ЗАО “Регард-Трей” в Москві (1997–1998). (1999– 2002) – Директор відділу реклами і маркетингу групи компаній “Регард”.
Разом з Ігорем Платоновим організував галерею “Спілка спадкоємців / 02” (2002). Засновник Музею сучасного мистецтва Херсон (2004) і Херсонського обласного благодійного фонду ім. Поліни Райко (2005).
Живе і працює в Херсоні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.