![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/04/788ad7535d6b48be4da683576cd3c9b1.jpg)
Піротехніками обласної ДСНС виявлено та знищено сім боєприпасів часів 2-ї світової війни
5 лет назад 0
2 квітня піротехнічним відділенням групи піротехнічних робіт та спеціальних водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Херсонській області здійснено виїзд в Олешківський район Херсонської області для знешкодження вибухонебезпечних предметів часів другої світової війни.
Виявлені вибухонебезпечні предмети в кількості 7 одиниць вилучені з місця виявлення, транспортовані на майданчик знищення та знищені встановленим порядком.
Піротехніками з початку 2019 року здійснено 38 залучень та знищено 72 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни на території Херсонської області.
Нагадуємо в разі виявлення вибухонебезпечного предмету необхідно сповістити найближчий орган виконавчої влади, після Вашого повідомлення фахівці піротехнічного підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкодять вибухонебезпечний предмет встановленим порядком. Не допускайте самі та утримуйте інших від порушень правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів.