Покараний за побиття поліцейського 

3 года назад 0

На Херсонщині засуджено 35-річного каховчанина за побиття поліцейського.

Встановлено, що зловмисник разом із товаришем, матеріали відносно якого виділено в окреме провадження, усвідомлюючи, що перед ними знаходиться працівник поліції, грубо порушували громадський порядок та нецензурно висловлювалися. Подія сталася в липні 2018 року, неподалік стадіону «Олімпійський» в м. Каховка.

При спробі поліцейського припинити хуліганські дії, зловмисник почав бити правоохоронця в обличчя, голову та тулуб, спричинивши йому тілесні ушкодження.

Каховська місцева прокуратура в суді довела вину 35-річного каховчанина, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та ч. 3 ст. 296 ( хуліганські дії пов’язані з опором поліцейському, який виконував обов’язки щодо охорони громадського порядку) Кримінального кодексу України.

Як інформує прес-служба Херсонської обласної прокуратури, вироком Каховського міськрайонного суду чоловіка визнано винними у вчиненні інкримінованих злочинів та засуджено до 3 років 8 місяців позбавлення волі.

Анатолій НІКОЛАЄВ.