Поліцейські викрили жительку обласного центру в звідництві

4 года назад 0

Працівникам відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції, стало відомо, що раніше судима за звідництво жителька обласного центру не стала на шлях виправлення та продовжує займатися цим видом діяльності.

Вчора поліцейські у сфері моралі разом із працівниками Білозерського відділення поліції задокументували жінку в одній із саун у передмісті Херсона. Там вона разом із підопічною надавали інтимні послуги за грошову винагороду.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як повідомив начальник відділу з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми поліції Херсонщини Олег Шанько, поліцейські встановили, що 41-річна раніше судима за звідництво жінка вмовила свою 31-річну куму надати сексуальні послуги за 1200 гривень. Зустріч з клієнтом відбулася в сауні неподалік від обласного центру. В ході санкціонованого обшуку були вилучені гроші та мобільний телефон, в якому звідниця зберігала номера клієнтів.

Також поліцейські встановили, що жінка протиправною діяльністю розпочала знов займатися з початку цього року. Вона підшукувала клієнтів, яким пропонувала платні інтимні послуги свої та інших жінок. Також правоохоронці встановили, що всі переговори про місце зустрічі з замовниками та суму грошової винагороди вона вела особисто. Жінка забирала гроші у клієнтів, а потім ділила з підопічними, залишаючи половину собі.

Наразі відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Також вирішується питання про притягнення жінки до кримінальної відповідальності за втягнення в зайняття проституцією. Також на 31-річну куму звідниці поліцейські склали адміністративний протокол за ст.181-1 КУпАП «Заняття проституцією».