Поліція застерігає громадян від шахраїв

4 года назад 0

Ситуація з коронавірусом стала для декого способом власного збагачення через ошуканство громадян, які у пошуках індивідуальних засобів захисту втрачають пильність.

Житель Херсона став жертвою інтернет-шахраїв, які під виглядом продажу медичних масок заволоділи коштами чоловіка. На одному з сайтів херсонець прочитав оголошення про продаж медичних масок за прийнятною для нього ціною – 5 гривень за штуку.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області.

Заявник зателефонував торговому представнику фірми і домовився про оптову партію масок. Але продавець висунув умову – повна передоплата товару і через півтори години маски будуть у замовника. Потерпілий перерахував 3500 гривень на рахунок фірми. Через визначений час йому ніхто не передзвонив і маски не привіз. Номер торгівельного представника вже був відключений, а оголошення з сайту видалене. Чоловік зрозумів, що його ошукали. За даним фактом Корабельним відділенням поліції відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Шановні громадяни! Поліція вкотре нагадує: замовляючи товар у мережі інтернет, ніколи не здійснюйте передоплати, сплачуйте за товар лише після його отримання.

Пам’ятайте, запорука вашої безпеки – пильність та уважність. Якщо ви стали жертвою шахраїв – телефонуйте до поліції за телефоном "102"