![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/04/942181ce22e3adfd4beb6ee922b680d7-741x450.jpg)
Повідомлено про підозру колишній співробітниці ДСНС із Херсонщини у колабораціонізмі
3 месяца назад 0
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури колишній надзвичайниці заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.
За даними слідства, 36-річна підозрювана у серпні 2022 року добровільно обійняла посаду так званого «заместителя начальника части» у незаконно створеному «Геническом районном отделе службы по делам гражданской обороны, чрезвычайных ситуаций и ликвидаций последствий стихийных бедствий».
На цій посаді жінка виконувала покладений на неї функціонал, формувала та реалізовувала політику окупаційної адміністрації, здійснювала нагляд та контроль у галузі. Сприяла поширенню авторитету незаконної влади, що приводило до посилення заходів тимчасової окупації регіону.
Досудове розслідування здійснюють ТУ ДБР, розташованого у місті Мелітополі.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.