Працівники водної поліції у місті Гола Пристань виявили трьох водіїв плавзасобів у нетверезому стані

5 лет назад 0

Працівники відділення поліції в порту «Херсон» на службових катерах забезпечили правопорядок на воді під час проведення Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські Зорі» та вітрильної регати «Чумацький шлях-2019». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

В м. Гола Пристань поліцейські проводили профілактичні бесіди з відпочивальниками та роз’яснювали водіям плавзасобів правила безпечної поведінки на воді. Під час патрулювання акваторії Дніпра вони виявили трьох водіїв плавзасобів, які перебували в стані алкогольного сп’яніння. На правопорушників були складені адміністративні протоколи за ст.130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

У Херсоні під час проведення вітрильної регати «Чумацький шлях-2019» працівники водної поліції регулювали рух на р.Дніпро. Порушень порядку або аварій на воді не допущено. Спортсмени без перешкод та надзвичайних подій здолали дистанцію регати.