![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/10/2f397f511bb5427c30a605525addad3f-717x450.jpg)
Рятувальники Херсонщини прєднують профілактику та навчання з буденною роботою
7 лет назад 0
Служба порятунку 101 готується до осінньо-зимового періоду: жителів приватного сектору озброюють терією, а самі посилюють практичну підготовку.
Працівниками Скадовського районного сектору обласної ДСНС проведено подворові обходи у двох населених пунктах району, а саме у селах Красне та Володимирівка з роз’яснення елементарних правил пожежної безпеки у житлі. По закінченню бесід роздавалися тематичні листівки.
Каланчацькі рятувальники продовжують проводити заняття в засобах індивідуального захисту органів дихання та зору. Днями відпрацювали підйом по триколінній драбині у вікно 3-го поверху в апаратах на стисненому повітрі.
за інф. ГУ ДСНС