Рибпатрульними продовжуються заходи з недопущення торгівлі рибою на Херсонщині

10 месяцев назад 0

З метою недопущення спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь серед громадян Херсонським рибоохоронним патрулем продовжуються перевірки на ринках та місцях стихійної торгівлі в м. Херсона та Херсонської області щодо торгівлі всіма видами водних біоресурсів.

Про це повідомляється на сторінці Херсонського рибоохоронного патруля у facebook.

Зокрема, 25 серпня рибпатрульними спільно з працівниками СПД на воді ХРУП у Херсонській області на Дніпровського ринку м. Херсон зафіксований факт незаконної реалізації водних біоресурсів. Громадянин здійснював незаконний продаж водних біоресурсів без документів, які підтверджують законність набуття їх у власність. Під час затримання у правопорушника було виявлено 67 кг водних біоресурсів (сазан, карась сріблястий, окунь та раки живі).

Відповідно до вимог статті 63 ЗУ «Про тваринний світ» раки в кількості 326 екз. (загальна вага склала 7 кг) повернуто до природного середовища в живому та неушкодженому стані, чим попереджено їх загибель.

За фактом правопорушення складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян бути пильними, утриматись від вживання риби невідомого походження. Якщо ви помітили реалізацію водних біоресурсів або заборонених знарядь лову на ринках та стихійних місцях торгівлі, прохання повідомляти за номером телефону «гарячої» лінії (050)0123573.