Ризиковані ігри зі зброєю на Херсонщині

3 года назад 0

У кожного – свої розваги. Вчорашній школяр з села Подівка  Каховського району Херсонщини десь купив турецький газовий пістолет CARRERA, перероблений під використання бойових патронів калібру дев’ять міліметрів. «Іграшка справжніх чоловіків» 17-річному хлопцю настільки сподобалася, що він почав фотографувати себе із зброєю у «героїчних» позах, нагадуючи сам собі сучасного ковбоя чи гангстера. А світлини виставляти у соціальних мережах. Їх, звичайно, відстежили співробітники Каховського відділення Національної поліції. І завітали до юнака додому із санкціонованим обшуком.

Пістолет із трьома патронами знайшовся у нього в шафі просто під речами – надійнішого сховку для нелегального «ствола» розумник не придумав. Тож тепер постане перед судом за нелегальне зберігання знаряддя убивства. У поліцейських до молодика залишилося тільки одне запитання: в кого він придбав пістолет, і як відшукати того продавця. Природно, не для того, аби поздоровити його з комерційним успіхом, а також для притягнення до кримінальної відповідальності.

У Херсоні з пістолетом також затримали 37-річного городянина. Той замовив собі через Інтернет якісь наркотики, і саме шукав приховану закладку на вулиці Арктичній, коли нагодився патруль. Чоловік «для самооборони» мав при собі також турецький пістолет ZORAKI. Але з тим же успіхом міг кидатися для захисту камінням чи палицями: жодних зарядів до пістолету в нього не було.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.