Спроба незаконного виїзду з України: на кордоні затримали «багатодітного татуся»

9 месяцев назад 0

Прикордонники Львівського загону запобігли спробі незаконного перетину кордону за фальшивими документами. Про це  в ДПСУ.

Цього разу 58-річний уродженець Херсонщини прямував до Польщі рейсовим автобусом. Для проходження контролю чоловік надав інспектору прикордонної служби копії трьох нотаріально засвідчених свідоцтв про народження дітей. Окрім того, у його паспорт було внесено відомості про наявність трьох дітей віком 8, 11 та 15 років.

Зазначається, що під час перевірки в прикордонників виникли сумніви щодо дійсності документів. А внаслідок додаткового вивчення було виявлено низку ознак, що вказують на їхню підробку.

"Під час бесіди "багатодітний батько" не зміг назвати дату народження жодного з дітей, у якому місті були видані їхні документи та взагалі "забув", де знаходяться його діти. Згодом чоловік зізнався, що купив фальшивку в невідомих осіб для перетинання кордону" , — йдеться в повідомленні.

За цим фактом до правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 358 "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів". Правопорушника прикордонники передали правоохоронцям.

Загалом із початку введення воєнного стану тільки прикордонники Львівського загону виявили понад 1700 документів з ознаками підробок.