![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/05/953b13e212363446c69c4ad1acfe6a93-741x450.png)
Судитимуть жительку Херсонщини, яка працювала «заступницею головбуха» в окупаційному органі
2 месяца назад 0
Прокурорами Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки регіону за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомила пресслужба Херсонської обласної прокуратури.
Слідством встановлено, що 47-річна обвинувачена у серпні 2022 року погодилась на співпрацю із ворогом та обійняла посаду так званого «заместителя главного бухгалтера» у створеній окупантами «Централизованная бухгалтерия учреждений, подведомственных департаменту образования и науки Херсонской области».
На псевдопосаді жінка нараховувала та виплачувала заробітну плату «освітянам», які співпрацювали з ворогом. Виконувала інші завдання, покладені на неї окупаційним керівництвом.
Досудове розслідування здійснювалось ГУНП в Херсонській області.