У контрольному пункті «Чонгар» прикордонники виявили дві автівки із порушеннями

У контрольному пункті «Чонгар» прикордонники виявили дві автівки із порушеннями

7 лет назад 0

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» прикордонники Бердянського загону продовжують виявляти автівки, які громадяни намагаються перемістити через адмінмежу із ТОТ АР Крим із порушеннями.

Так, учора до контрольного пункту «Чонгар» прибув громадянин України на автомобілі марки «Renault». Направлявся водій до анексованого Криму. Під час здійснення контролю транспортного засобу, прикордонники встановили, що свідоцтво про реєстрацію авто містить ознаки підробки.

Підроблений реєстраційний документ прикордонники вилучили та передали представникам Національної поліції, із наступним направленням повідомлення за ознаками злочину, передбаченого статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Ще одну автівку намагалася перемістити з окупованого півострову без належних документів мешканка Криму. Під час проходження прикордонного контроль українка не змогла пред’явити жодного документу на транспортний засіб, на якому слідувала до материкової України. Як наслідок, представники ДФС автівку через адмінмежу не пропустили.