Ювенальні поліцейські провели рейди та виявили родини, де батьки нехтують обов’язками щодо виховання дітей

4 года назад 0

В Херсоні, Голопристанському та Скадовському районах працівники ювенальної превенції разом зі службою у справах дітей перевірили родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Такі сім’ї знаходяться в зоні постійної уваги ювенальних поліцейських. Інспектори регулярно їх відвідують з метою захисту дітей, для вчасного виявлення існуючих у родинах проблем і надання допомоги в їх вирішенні. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Поліцейські перевірили умови проживання малюків у цих родинах, наявність у них продуктів харчування, одягу, іграшок, місць для навчання та відпочинку, а також фізичний стан дітей.

Під час перевірки поліцейські виявили сім’ї, де батьки нехтують своїми обов’язками. В будинках було брудно, всюди валялися купи мотлоху, був неприємний запах. З такими матерями та батьками поліцейські провели бесіди щодо відповідального ставлення до виховання та навчання дітей, створення належних умов для їх проживання.

Батькам та опікунам поліцейські вкотре нагадали про належне утримання дітей, проінформували про соціальні послуги, які можуть їм надаватись, звернули увагу на необхідність покращення житлово-побутових умов для виховання та розвитку дітей.

Родинам дали певний час для наведення ладу в оселях. Батькам надані інформаційні консультації щодо подолання існуючих проблем.