В ході проведення профілактичних заходів «Нерест» на території Херсонської області водні поліцейські виявили двох порушників нерестової заборони

4 года назад 0

Учора під час відпрацювання акваторії озера Погоріле працівники відділення поліції в порту «Херсон» виявили двох громадян 30-ти та 31-річного віку, які здійснювали вилов живих водних біоресурсів незаконними знаряддями лову. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Як повідомив начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, поліцейські побачили, що чоловіки під час нерестової заборони здійснювали вилов риби незаконними знаряддями лову. При огляді місця події правоохоронці виявили та вилучили човен, 8 сіток загальною довжиною 400 метрів та 96 виловнених риб. 49 риб поліцейські повернули в природне середощиве в неушкожденому вигляді, чим попередили завдання збитків на суму 1300 гривень. Заподіяна шкода становить близько 5 тисяч гривень.

Слідчими Голопристанського відділення поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», за що передбачене покарання в вигляді сплати штрафу в сумі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років. Один з чоловіків вже притягувався до відповідальності за браконьрство.

Шановні жителі Херсонської області! Якщо ви володієте інформацією про осіб, причетних до незаконного вилову живих водних біоресурсів, прохання повідомити до поліції за номером «102». Анонімність гарантується.

Відділ комунікації поліції Херсонської області