В офіцера на Херсонщині бойові нагороди викрали

1 год назад 0

У Новій Каховці жертвою «професійно» виконаної крадіжки став працівник територіального Центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат). Офіцер пішов провідати дружину, котра знаходилася у лікарні. Під час розмови з хворою з’ясувалося, що їй конче необхідно купити ліки. Але потрібної  суми напохваті чоловік не мав. Тому негайно повернувся додому по неї. Але в місці, де зберігалися 4600 гривень сімейних заощаджень, не знайшлося нічогісінько! Тоді господар квартири на проспекті Перемоги вирішив перевірити ще й побутову «криївку», у якій зберігалися ювелірні вироби. Однак і там виявилося порожньо, причому разом зі срібним ланцюжком та браслетом зникли й бойові нагороди — медалі учасника АТО-ООС!

Зрозумівши, що у помешканні побував злочинець, городянин зателефонував на 102. Співробітники кримінальної поліції оглянули квартиру, але жодних слідів зламу вікон та дверей не виявили. А на замках навіть подряпин не залишилося. Не було й свідків – непроханих гостей біля багатоповерхівки та конкретної квартири ніхто з сусідів не помітив. Тоді сищики пішли випробуваним шляхом. З огляду на те, що кримінальний «почерк» вказував на досвідченого злодія, вони заходилися перевіряти місцевих, котрі раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності за подібні конфлікти з законом. Так і вийшли на раніше судиму 37-річну жінку. Алібі на момент скоєння злочину вона не мала, тож на допиті зізналася у крадіжці, й видала привласнені нагороди, прикраси та залишки грошей (частину з них вона встигла витратити).

Відсутність слідів пані також пояснила: вхідні двері акуратно відкрила , підібравши ключ до простенького замку. У оселі вона ніякого розгардіяшу не чинила – тільки перевірила місця, що їх найчастіше використовують обивателі для домашніх тайників. А потім так само акуратно покинула квартиру, не забувши зачинити за собою двері на ключ. Та все одно попалася. Цікаво, що рівно за день до скоєння злочину жінку викликав до себе слідчий, пред’явивши звинувачення у попередній крадіжці. Але перспектива повернутися на лаву підсудних зовсім не перешкодила затятій кримінальниці знову залізти до чужої квартири.

Усі вилучені в неї речові докази (дивись фото) повернуть законному власнику, повідомили у Каховському райвідділі Національної поліції.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Фото надане Каховським РВ Національної поліції.

На знімку: викрадені в офіцера ювелірні вироби та нагороди


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.