В окупованому Генічеську торгують простроч кою і гниллю

2 месяца назад 0

Пропагандисти окупаційного телеграм-каналу «Главное в Херсоне и области» продовжують перевіряти термін придатності продуктів, якими торгують у магазинах «столиці» окупованого лівобережжя. Чому вони це роблять, незрозуміло. Може, створюють видимість справедливості для читачів? Може, самі мають продуктовий бізнес і таким чином борються з конкурентами? У будь-якому випадку виходить цікавий і, що є винятком для роспропагандистів, чесний контент. Чесний, бо кожен похід у магазини фільмують.
Цього разу у супермаркеті «Люкс» росіяни знайшли ряжанку, термін придатності сплив тиждень тому, та гнилі мандарини, яблука і помідори.
У магазині «Спар» побачили сирок, який не бажано їсти вже 5 днів. У магазині «ОІКрошка» знайшли кілька шматків простроченого твердого сиру. Недешевого, до речі — 691 руб. 90 коп. за кілограм.
А у ресторані «Ситий кит» сир подають холодним. Звісно, у більшості випадків так і має бути, але не у бургері. Так-так, у Генічеську, де нині царює «русскій мір», відкрито продають кулінарний символ «америкосів»! Підписникам каналу «Главное в Геническе» продали саме такий бургер. Холодними були також картопля фрі і лате, який ще й подали замість замовленого капучино. До речі, каву в окупованому курортному місті нині не кожен може собі замовити, адже одна Ті чашка коштує аж 200 рублів!

Борис ВИНОГРАДОВ,