В Україні потяги затримуються по декілька годин через негоду

6 месяцев назад 0

У деяких регіонах вітер спричинив падіння дерев на залізничні колії, проблеми з сигнальною системою та електромережею, тому є низка суттєвих затримок рейсів.

Про це повідомила «Укрзалізниця».

«Залізничники на місцях з ночі оперативно ліквідовують наслідки та уможливлюють курсування поїздів: так, у деяких регіонах вітер спричинив падіння дерев на колії, проблеми з сигнальною системою та електромережею. Відповідно маємо низку суттєвих затримок», – інформує «Укрзалізниця».

За затримками потягів можна слідкувати в онлайн-режимі тут. Найбільше – на понад чотири години – наразі запізнюються потяги Івано-Франківськ – Черкаси та Пшемисль – Київ.

«Укрзалізниця» просить пасажирів цих та інших рейсів, що відстають від графіку, інформувати провідників та стюардів щодо необхідних пересадок: диспетчери централізовано координуватимуть рух і тривалість зупинок, щоб негода якомога менше вплинула на плани пасажирів.

Попри стихію на більшості території країни поїзди все ж продовжують рух. У Києві попри шквальний вітер, що пошкодив накриття приміського вокзалу, усі приміські поїзди та Kyiv City Express прямують чітко за розкладом.

Також повідомляється, що негода залишила без світла 306 тисяч споживачів у 1045 населених пунктах, найбільше відключень у Хмельницькій області. Про це повідомляє міністерство енергетики.
«Через несприятливі погодні умови знеструмлювалися 1045 населених пунктів у 14 областях – Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській. Загалом без світла залишалися 306 тисяч споживачів»,  – йдеться в повідомленні.

У міністерстві додають, що більшість із них – на Хмельниччині, де знеструмлено 400 населених пунктів. Також на території області вимикалися лінія міждержавного з’єднання з Угорщиною 750 кВ та ПЛ 750 кВ.

На Донеччині через обстріли знеструмлювалося 25 населених пунктів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Через сильні пориви вітру у Києві внаслідок падіння дерева одна людина зазнала травм, несумісних з життям. Ще одна дістала важку травму хребта.