Великий улов: браконьєри на Херсонщині наловили риби на десятки тисяч

7 лет назад 0

Учора під час спільного несення служби прикордонники Бердянського загону на узбережжі Утлюкського лиману, неподалік с. Придорожнє Генічеського району, виявили двох громадян, які на гумовому човні типу «Бакай» здійснювали незаконний вилов водних живих ресурсів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Громадяни за допомогою заборонених знарядь наловили більше 2 тисяч бичків. З метою уникнення відповідальності за правопорушення один із громадян почав викидати рибу та знаряддя лову у море і тікати із місця події. Прикордонники правопорушника зупинили та в ході перевірки встановили, що громадяни України порушили прикордонний режим, здійснивши вихід на човні поза пунктом базування.

На власника маломірного плавзасобу прикордонники склали протокол за статтею 202 КУпАП, а на громадянина, що чинив злісну непокору- адмінпротокол за статтею 185-10 КУпАП. Водні ресурси, знаряддя лову встановленим порядком військовослужбовці передали правоохоронним органам, а до Національної поліції направили повідомлення про виявлення кримінального правопорушення ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Правопорушники нанесли збиток державі на суму понад 75 тисяч гривень.