Великоолександрівські поліцейські викрили чоловіка, який незаконно оформив на колишню тещу онлайн-кредити

5 лет назад 0

У Великоолександрівське відділення поліції звернулася місцева жителька. Вона повідомила, що їй телефонують з установи «онлайн-кредити» і вимагають повернути 20 тисяч гривень боргу, який вона ніколи не оформлювала. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Працівники поліції провели оперативно-розшукові заходи, перевірили коло спілкування потерпілої і під підозру потрапив колишній цивільний чоловік її доньки. Раніше донька зі співмешканцем проживали із заявницею, тож він мав доступ до документів. Поліцейські з’ясували, що чоловік грає в комп’ютерні ігри і програє значні суми. Він зізнався, що для можливості грати далі йому були потрібні гроші. Тож він таємно зробив ксерокопії документів тещі та оформив на її ім’я кілька онлайн-кредитів на загальну суму приблизно 20 тисяч гривень. Гроші переводив на викрадену раніше банківську картку заявниці. Але і ці гроші програв.

Нині чоловік поступово розраховується з боргами. Відкриті кримінальні провадження за ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.