Військові рф обстріляли визволені громади на Херсонщині

2 месяца назад 0

У Херсонській області правоохоронці задокументували наслідки ворожих обстрілів Нововоронцовської, Кочубеївської та Високопільської територіальних громад.
Як передає , про це повідомляє .

"Правоохоронці здійснили огляди та фіксацію наслідків систематичних ворожих обстрілів Нововоронцовської, Кочубеївської та Високопільської територіальних громад, де через обстріли знищено приватні домогосподарства, навчальні заклади, об’єкти соціальної та критичної інфраструктури",  — ідеться в повідомленні.Наголошується, що будь-які військові об’єкти на обстріляній загарбниками території відсутні.

Документування злочинів російської армії на визволених територіях Херсонської області здійснюють співробітники органів прокуратури у складі спільних груп із працівниками Служби безпеки України, поліції й експертами.

З метою збору необхідних доказів правоохоронці оглянули місця влучання ворожих снарядів та зробили заміри вирв, що залишилися від обстрілів. Зокрема, повідомляється, що поблизу однієї зі шкіл лишилася вирва від снаряду діаметром близько 10 метрів і глибиною майже з двоповерховий будинок.
Досудові розслідування за фактами порушень законів та звичаїв війни (ч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України) тривають. Встановлюються обставини вчинення злочинів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.