Внаслідок вчорашнього обстрілу Херсонської області постраждали вісім людей, серед яких дитина, — Гуменюк

3 месяца назад 0

Внаслідок вчорашнього обстрілу Херсонської області постраждали вісім людей, серед яких і дитина. Про це заявила сьогодні, 21 березня, начальник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони України “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі марафону .

“Це були артилерійські обстріли та використання дронів із прив’язаними до них розривними гранатами. Основне пошкодження зазнали приватні будинки, об’єкти комунікації, такі як газопроводи електропостачання. І це говорить про те, що ворог б’є не прицільно, а об’єктами житлового сектору та соціальної інфраструктури”, — сказала Гуменюк.
Це, за її словами, робиться, щоб нагнітати обстановку серед місцевого населення, переконувати їх у тому, що сили оборони не здатні їх захистити.

“Ми вдячні місцевим жителям, які усвідомлюють, що саме це є справжня обличчя “руского мира”, яке намагалися їм нав’язати. І що вони розуміють, що необхідно переходити в укриття і необхідно евакуюватися, якщо немає можливості надійно сховатися від таких обстрілів. Громадяни, які постраждали, усі направлені до лікарні. На жаль, є дитина”,  — сказала Гуменюк.
Відповідаючи на запитання про розмінування, гостя ефіру наголосила, що йдучи, ворог залишив про себе багато брудної пам’яті.
Гуменюк також зазначила, що перспектив просування у ворога через річку Дніпро, напевно, немає.

“На даному етапі ми не бачимо цієї активності. Тобто або справді закінчилися човни, або закінчилися диверсанти”, — додала гостя ефіру.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.