Ворог активізувався на Херсонщині, але додаткових ударних угруповань не спостерігається — Гуменюк

2 месяца назад 0

На Херсонському напрямку ворог активізувався, однак створення додаткових ударних угруповань не спостерігається.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомила керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Останніми днями херсонці і правий берег відчули, що ворог активізувався. Після провальної доповіді про зачищення плацдарму на Кринках вони намагаються у такий спосіб тиснути на цьому напрямку фронту, але їм не вдається» , — сказала Гуменюк.

За її словами, населені пункти ворог обстрілює до 40 разів за добу.

Вона додала, що українські плацдарми на Кринках закріплені, але ворог продовжує їх штурмувати. «Штурми з їхнього боку суто «м’ясні», за минулу добу вони спромоглися на чотири штурми», — зазначила вона.

Також Гуменюк зауважила, що у ворога сформовано достатньо потужне угруповання на лівому березі, яке зосереджено на суходільних боях. 

«Це на Запорізькому напрямку і посилення тих, хто на сході. Очевидно, що основні сили ворог тримає саме там. В нашій зоні відповідальності вони обмежуються ось цими м’ясними штурмами» , — сказала вона.

Речниця прокоментувала ситуацію з укріпленням оборонних рубежів на Херсонщині.

«Наразі триває укріплення оборонних споруд, які були. Це не зведення нових споруд», — сказала Гуменюк.

Вона додала, що війна триває і ми маємо створити рубежі оборони, щоб це було впорядковано.

«Така логіка введення бойових дій. Тут нічого страшного або критичного немає… Це означає, що ми готові до будь-якого розвитку подій і наші рубежі укріплені» , — зауважила вона.