Ворогом було випущено близько 14 керованих авіабомб по населеним пунктам Бериславського району

4 месяца назад 0

Впродовж доби під ворожим вогнем окупантів опинилися Бериславська, Новорайська, Милівська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них — м.Берислав, с.Новоберислав, с.Шляхове, с.Червоний Маяк, с.Милове, с.Качкарівка, с.Саблуківка, с.Республіканець, с.Гаврилівка, та с.Тягинка.

Про це повідомив Володимир Літвінов у Facebook.

Ворог завдав авіаційних ударів по с.Шляхове, с.Червоний Маяк с.Республіканець, с.Милове, с.Качкарівка та с.Саблуківка. Внаслідок влучання керованих авіабомб у м.Берислав зазнала руйнації будівля банкової установи, у с.Шляхове будівля школи, у с.Новоберислав будинок культури, у с.Милове навчальний заклад, житлові будинки та господарські споруди мешканців. Окупанти завдали ракетного удару по с.Тягинка, пошкоджено приміщення дошкільного навчального закладу.

Крім того, окупанти використовуючи безпілотні літальні апарати неодноразово атакували м.Берислав, через скид вибухівки виникло загоряння господарської споруди. Внаслідок танкового обстрілу у с.Тягинка пошкоджено житловий будинок.

Внаслідок скиду вибухівки з БПЛА в м.Берислав, поранення отримали 65-річний чоловік та 62-річна жінка. У с.Тягинка в результаті танкового обстрілу постраждав 57-річний чоловік. Через авіаційний удар по с.Милове порання отримали 67-річний чоловік та 65-річна жінка. Постраждалих з середнім ступенем тяжкості шпиталізували до лікарні.