Врожай конопель на 5 мільйонів гривень вилучила поліція на Херсонщині

2 года назад 0

Посіви конопель, які вже досягли гігантських розмірів, виявили оперативники на Каховщині. Понад 200 кущів нарковмісної трави заввишки до двох метрів виростив 31-річний житель одного з сіл. Під коноплі елітних сортів чоловік пристосував дві теплиці, розміщені посеред саду.

За рослинами ретельно доглядав – підвів до парників крапельне зрошення, посіви підживлював мінеральними добривами.  Вже підсушені конопляні кущі (загальна вага 10 кг) правоохоронці під час обшуку виявили на горищі будинку власника посівів.

Чоловік раніше засуджений. Поліції він розповів, що насіння п’янкої рослини замовив через інтернет і що увесь врожай планував залишити вдома, для власних потреб…

Всі коноплі правоохоронці вилучили, зразки направили на дослідження. «Товар» за цінами «чорного ринку» затягне на 5 мільйонів гривень. Наразі відпрацьовуються зв’язки чоловіка та перівяється, наскільки він причетний до збуту наркотиків. Попередня кваліфікація кримінального правопорушення  — ч.1 ст.310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» ККУ.

Марина САВЧЕНКО

Фото ГУНП.