У Бериславському районі поліція затримала чоловіків, які незаконно зрубували дерева

4 года назад 0

У чергову частину Бериславського відділу поліції надійшло повідомлення від голови Ольгівської сільської ради, що на території спортивної бази, яка знаходиться на березі річки, невідомі незаконно вирубують дерева.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили особи чоловіків, які зрубували дерева. Це 28-річний та 65-річний жителі міста Берислав, раніше до кримінальної відповідальності не притягалися. Чоловіки пояснили, що за усною домовленістю з орендарем території спортивної бази здійснили вирубку 21 багатолітніх дерев без дозвільних документів з метою подальшого розміщення дерев’яних будинків для відпочинку.

Як повідомив начальник Бериславського відділу поліції Вадим Ковальчук, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.246 КК України «Незаконна порубка лісу». На вилучені бензопилу та незаконно вирубану деревину ухвалою суду накладено арешт.

Для встановлення розміру заподіяної шкоди слідчим внесено клопотання про призначення економічної та інженерно-екологічної експертиз, виконання яких доручено Харківському науково-дослідному інституту судових експертиз. Після встановлення розміру заподіяної шкоди за даним фактом буде прийнято остаточне рішення для притягнення винних до кримінальної відповідальності.