У Білозерці ювенальні поліцейські провели рейд по виявленню неповнолітніх тусовщиків

4 года назад 0

Співробітники ювенальної превенції Білозерського району провели нічний рейд рейди щодо попередження бездоглядності неповнолітніх. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Інспектори перевірили розважальні заклади та заклади громадського харчування. В одному з клубів поліцейські виявили неповнолітнього, який не досяг 16-ти років і знаходився у закладі без супроводу дорослих у нічний час. Також поліцейські встановили, що йому замовляли алкоголь повнолітні. Через це власника закладу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування», а повнолітніх, які пригощали алкоголем за ст. 180 «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння».

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, поліцейські відвели дитину додому та передали батькам, вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.

Також в ході рейду ювенальні поліцейські нагадували власникам закладу про заборону продажу неповнолітнім алкоголю та вручили їм спеціальні наліпки «Відповідальність починається з мене».