У Генічеському районі жертва розбійного нападу відмовилась від госпіталізації

1 год назад 0

В одному з сіл Генічеського району стався розбійний напад. Про це «НД» повідомив завідувач Генічеської станції екстреної (швидкої) допомоги Валерій Дронов. 

Четверо невідомих вдерлись до будинку, побили господаря, зв’язали його дружину і онуку подружжя. Шукали, швидше за все, гроші. 

Працівники «швидкої» надали допомогу вчасно і кваліфіковано, однак від госпіталізації чоловік відмовився. Незважаючи на те, що у нього діагностували не лише забої м’яких тканей по всьому тілу, а й черепно-мозкову травму. У жінки ж травмовано руки. Можливо, через те, що її зв’язали. Онука отримала психологічні травми.

Краще пізно, ніж ніколи. Саме цей вираз підходить до іншої ситуації, яка сталась в Іванівці. Там 10-річний хлопчик декілька днів потерпав від болю в животі. Закінчилось все тим, що у нього лопнув апендикс. З перитонітом «швидка», яку все ж викликали батьки, доставила дитину до Нижньосірогозької лікарні, де він отримав хірургічну допомогу.

У той час, коли хтось чекає з викликом медиків, дехто викликає їх, аби… прикурити. У Миколаївці – селі, розташованому за 17 км від Генічеська – така «послуга» знадобилась асоціальному елементу П. Прізвище його працівникам «швидкої» вже добре знайоме. Він, кажуть, як у пісні, «вечно молодой, вечно пьяный», і періодично викликає бригаду, щоб показати, де у нього болить. Цього разу, напевно, «боліла душа». Про те, що за хибний виклик передбачена відповідальність, нетверезий громадянин не подумав.

Андрій БЕЙНИК.     


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.